Datum:

July 10, 2018

-
Autor:

OHAdmin

Proč byste si měli pořídit ready-made společnost?

Plánujete založit společnost? Máme pro vás možnost, jak začít podnikat za 24 hodin, a to díky nákupu ready-made společnosti. Jedná se o předzaloženou společnost zapsanou v obchodním rejstříku pod IČO, která má svého jednatele, název, sídlo i složený základní kapitál.

budova_palac_archa_praha1

Máte zájem o ready-made společnost? Aktuální nabídku námi nabízených společností najdete na následující stránce. Rychlost získání firmy je bezpochyby největší výhodou ready-made společnosti. Jednat jménem ready-made společnosti je možné od chvíle zasednutí valné hromady a odvolání současného jednatele. Obchodní a bankovní vztahy s registrovanými společnostmi se vytvářejí snadněji, kvůli vyšší důvěryhodnosti. Různí distributoři a výrobci vyhledávají firmy, které již určitou dobu podnikají. Dále nezapomínejme ani na jednodušší získávání podnikatelských úvěrů a navazovaní business to business vztahů s velkými společnostmi. Třešničkou na dortu jsou pozitiva, jako např. obchodní vízum pro ředitele společnosti k povolení podnikaní. Založení klasické společnosti v České republice je proces zdlouhavější. Na nás se však můžete obrátit i v této oblasti, provedeme vás veškerým procesem a zajistíme vše potřebné v co nejkratším čase.

Na co si dávat pozor při koupi ready-made společnosti?

Při výběru firmy, která vám společnost na klíč prodá, je potřeba být dostatečně obezřetný. V první řadě by měl nakupovaný „produkt“ disponovat čistou obchodní historií a žádnými dluhy. Znamená to, že kupovaná společnost nesmí vykazovat obchodní činnost z minulosti, a tedy nevážou se k ní žádné pohledávky a závazky. To, zda si vyberete firmu s kratší nebo delší historií a s jakým předmětem podnikání, je na vás.

Velmi důležité jsou reference prodejců. Na banky, státní instituce a ostatní subjekty na trhu působí věrohodněji ready-made společnost s historií. Konečná cena ready-made společnosti se liší i na základě právní normy – evropské společnosti bývají dražší než akciové a samozřejmě i společnosti s ručením omezeným. Osvědčené firmy a poskytovatelé této služby poznáte i podle toho, zda nabízejí i jiné podpůrné služby v oblastech podnikání.

Výhody nákupu ready-made společnosti u Office House

Výhodou koupě společnosti na klíč od Office House jsou zejména naše dobré reference díky dlouholetým zkušenostem. Důležité jsou přívětivé vztahy s úřady či jinými státními institucemi, se kterými přicházíme do styku dennodenně. Přidanou hodnotou jsou praktické zkušenosti a prvenství na českém trhu v rámci daného odvětví. Při spolupráci si můžete být jisti, že základní kapitál společnosti je splacený vždy v plném rozsahu. Samozřejmostí je zápis v živnostenském a obchodním rejstříku a přidělené IČO spolu s registrací k dani a získáním DIČ.

koupe_ready_made_spolecnost

Garantujeme vám:

  • právní a účetní čistotu
  • připravenost k prodeji
  • možnosti změny
  • žádné závazky a dluhy
  • úsporu času a financí

Při odkupu ready-made společnosti můžete jednat už v den nákupu s jistotou splnění všech povinností vůči státním orgánům. Zápis do Obchodního rejstříku provádíme expresně.