Založení

Založení firmy

Společnost vám pomůžeme založit rychle a levně!

Zajišťujeme komplexní služby spojené se založením firmy všech právních forem. Pomůžeme vám s celým procesem založení, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, živnosti i zápis do obchodního rejstříku.

Mám zájem
img

Využijte sídlo v Praze od OFFICE HOUSE a založíme Vám firmu s.r.o.
pouze za 6.500 Kč, standardni cena 9.900 Kč


Mám zájem o sídlo v Praze

Založení společnosti s ručením omezeným již za 9.900,- Kč bez DPH

Založení společnosti s ručením omezeným (s.r.o.) je služba vhodná pro klienty, kteří nechtějí ztrácet čas a peníze při založení firmy svépomocí. Jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení ready-made společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 1,- Kč na bankovní účet vaší nově zakládané firmy s.r.o.

Charakteristika s.r.o.

Hlavní výhodou podnikání formou společnosti s ručením omezeným je fakt, že společníci (na rozdíl od ručení u OSVČ) ručí pouze do výše svých nesplacených vkladů. Společnost je řízena příslušnými orgány, v tomto případě se jedná o valnou hromadu, jednatele a dozorčí radu (nepovinný orgán).

Společníci mají určená jak svá práva, tak povinnosti dané zákonem o obchodních korporacích, o kterých vás podrobně informujeme. Office House nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení vaší s.r.o.. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením společnosti včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem firmy a zápis do obchodního rejstříku. Založení společnosti je tak pro vás komfortní a časově nenáročné.

Společnost s ručením omezeným vám rádi založíme již za 9.900,- Kč bez DPH.

 

Založení akciové společnosti (a.s.) a její vznik je v České republice poměrně náročný proces, ke kterému se zpravidla vyžaduje odborná asistence. Pokud se rozhodnete využít naše služby spojené se založením akciové společnosti na klíč, tak jediné, co budete potřebovat na rozdíl od pořízení ready-made akciové společnosti, je složení základního kapitálu v minimální výši 2.000.000,- Kč (popřípadě 30% z této částky) na bankovní účet vaší nově zakládané a.s.

Charakteristika a.s.

Akciová společnost je forma podnikání, při které je majetek společnosti rozdělen na určitý počet akcií vydaných s určitou nominální či emisní hodnotou. Změny v hodnotách akcií se odrážejí v tržní hodnotě společnosti. Společnost je řízena statutárním orgánem.

Office House nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení vaší nové společnosti. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením akciové společnosti včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem firmy a zápis do obchodního rejstříku.

Akciovou společnost vám rádi založíme již za 29.900,- Kč bez DPH.

 

Založení evropské společnosti (SE) a její vznik je v České republice potažmo celé EU velmi náročný proces, který z zpravidla vyžaduje odbornou asistenci.

Charakteristika SE

Evropská společnost (SE – Societa Europaea) je kapitálová společnost, jež může mít sídlo v kterékoli zemi Evropské unie. Její správa je velmi podobná správě akciové společnosti.

Office House vám nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení evropské společnosti. S realizací projektu máme praktické zkušenosti a ovládáme potřebné know – how, které je základem k úspěšnému vzniku této právní formy. Samozřejmostí je zajištění zápisu společnosti na obchodním rejstříku v ČR, případně ve zvoleném státě rezidence a řádné splnění všech souvisejících povinností tak, aby vám evropská společnost bez problémů fungovala a zajistila veškeré výhody.

Evropskou společnost vám rádi založíme již za 39.900,- Kč bez DPH.

 

Odštěpný závod

Odštěpný závod zahraniční společnosti je samostatně fungující pobočka zahraniční společnosti zřízená v jiném státě než je stát sídla mateřské společnosti. Původní označení odštěpného závodu bylo před účinností nového občanského zákoníku „organizační složka“.

Charakteristika odštěpného závodu

Odštěpný závod zahraniční společnosti nemá právní subjektivitu, to znamená, že ho nelze založit bez návaznosti na zahraniční právnickou osobu. Jeho vnitřní organizace se vždy řídí právem státu, kde působí mateřská společnost. Mezi hlavní výhody odštěpného závodu patří úspora času a finanční dostupnost (bez nutnosti skládat základní kapitál).

Office House vám nabízí komplexní právní a administrativní podporu při založení pobočky – odštěpného závodu zahraniční společnosti v České republice i v zahraničí. Zařídíme za vás veškeré úřední náležitosti spojené se zřízením pobočky včetně jednání u notáře a na rejstříkovém soudu, vyřízení živnostenského oprávnění, souhlasu se sídlem pobočky a zápis do obchodního rejstříku.

Odštěpný závod vám rádi založíme již za 9.900,- Kč bez DPH.

 

Ostatní právní formy

Náš kvalifikovaný personál Vám rád pomůže s jakýmkoliv požadavkem, a to bez ohledu na právní formu. Našim klientům poskytujeme individuální poradenství a asistenci při zakládání spolků, nadací, svěřeneckých fondů, komanditních společností, v.o.s. a dalších právních forem.

Komplexní administrativní a právní podpora je samozřejmostí.

Neváhejte nás kontaktovat s vaším individuálním požadavkem.

 

Mám zájem

Naši partneři

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
close icon

Nezávazná poptávka

Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.