Všechna města

Pronájem kanceláře

Pronájem kanceláře bez závazků, tzv. FLEXI OFFICE. Naše kanceláře jsou vybavené kvalitním nábytkem a situované v těch nejlepších lokalitách v Česku a na Slovensku. Naší prioritou je zajistit co nejvyšší komfort přizpůsobený Vašim individuálním potřebám. Každou kancelář Vám připravíme přesně dle Vašich požadavků, např. dovybavíme konferenčním stolkem, úložnými prostory nebo dekorací, a to vše bez závazků.

Žádné výsledky

Neco se pokazilo

Kanceláře FLEXI OFFICE

 

Nabízíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem servisovaných kanceláří bez závazků. Jsme flexibilní, vyjdeme Vám vstříc a přizpůsobíme se Vašim požadavkům. Všechny kanceláře jsou servisované, takže se nemusíte o nic starat a hlavně veškeré náklady již máte zahrnuté v základní ceně. Stačí si přinést počítač a můžete začít pracovat.  Zařizujeme pro Vás recepční a asistentské služby (příjem pošty, vzkazů, obstarání návštěv, apod.), úklid kanceláře, dodavatelské služby – internetové připojení, telefonní a faxové služby, občerstvení v kuchyňce, atd. V rámci pronájmu máte možnost využívat zasedací místnosti pro Vaše jednání a sdílené společné prostory jako např. recepci, lobby, kuchyňky  atd.,  které jsou pro Vás k dispozici zcela ZDARMA.

img

Proč si vybrat pronájem kanceláře u nás?

 

U nás nenajdete pronájem neosobních kancelářských prostor s desítkami dalších cizích lidí v jedné místnosti. Zakládáme si na osobním přístupu a dbáme na to, aby u nás naši klienti měli klid na práci a cítili se dobře. Proto jsou naše kanceláře zděné, prostorné, s otevíratelnými okny, klimatizací a přístup do nich máte 24/7. Všechny kanceláře jsou vybavené kvalitním kancelářským nábytkem v závislosti na počtu osob. Vybavení kanceláře vždy maximálně přizpůsobíme Vašim potřebám. Navíc Vám můžeme nabídnout pronájem sídla na stejné adrese, kde si vyberete kancelář, případně v jiném našem business centru. Pokud pronájem kanceláře budete chtít ukončit, sídlo můžete nadále využívat společně s možností pronajmout si zasedací místnost, když budete potřebovat sejít se s klienty na reprezentativním místě. Můžete tak pracovat v pohodlí domova, ale přitom mít sídlo a možnost zasedací místnosti na prestižní adrese.

img