Datum:

March 22, 2018

-
Autor:

Jano Danis

Co jsou a jak fungují virtuální kanceláře?

Hledáte pro vaši firmu prestižní adresu? Potřebujte sídlo společnosti, které lze zapsat do obchodního rejstříku? Nechcete vaši kancelář fyzicky vlastnit? Požadujete komfort a solidní jednání? Tak si u nás pronajměte virtuální kancelář. Sídlo vaší nové firmy nebo i stávající, můžete mít v Praze, Brně, Ostravě, Plzni či Olomouci, anebo také na Slovensku  ̶  v Bratislavě či Košicích. Službou „virtuální kancelář“ získáte vedle zápisu do obchodního rejstříku i ze zákona povinné označení sídla vaší firmy cedulkou na příslušné budově. Můžete využívat i servis denní recepce, telefonní servis, správu poštovních zásilek, administrativní služby či osobní asistentku. Součástí naší nabídky je i možnost vybavené kanceláře či zasedačky skutečně využívat.

Služba virtuální kancelář je zcela v souladu se zákonem

Dle zákonů platných v České republice musí mít každá firma své sídlo  ̶  adresu, která je zapsána v obchodním rejstříku. Služba virtuální kancelář vám tuto adresu nabídne. Právnické osoby, ale i OSVČ, si mohou uvést pronajatou adresu jako sídlo své firmy do obchodního rejstříku, a to, aniž konkrétní kancelář vlastní fyzicky. Služba virtuální kancelář však není jen zápis do obchodního rejstříku. V případě, že potřebujte kancelář na své virtuální adrese využít i fyzicky, stačí si jen vybrat, která vám bude nejlépe vyhovovat. Pro větší akce či důležité prezentace si můžete pronajmout i zasedací prostory, včetně kompletního administrativního servisu či občerstvení.

Jaké jsou výhody virtuální kanceláře?

 

Největší výhodou, kterou ocení zvláště začínající či menší firmy, je bezesporu finanční úspora. Za velmi příznivý měsíční poplatek získáte například prestižní pražskou adresu, která bývá obecně dobře vnímána a usnadní vám jednání, zvláště pak se zahraničními klienty (na Praze 1, Ovocném trhu můžete mít vaši virtuální kancelář, včetně služby přebírání pošty, již od 1.900 Kč měsíčně). Na vaší pronajaté adrese se můžete také scházet se svými klienty či řešit veškeré záležitosti s úřady. Záleží jen a jen na vás, které služby z naší nabídky využijete.

Kontaktujte společnost Office House ještě dnes. Zodpovíme vám všechny vaše dotazy a pomůžeme vám realizovat pronájem kanceláře, podle vašich požadavků.