Datum:

May 8, 2018

-
Autor:

OFFICE HOUSE

Proč využít služby osobní asistentky?

Hromadí se vám administrativní úkoly a nemáte čas na komunikaci s úřady? Potřebujete k sobě pravou ruku, která vše zorganizuje a zařídí? Na tyhle malé, avšak důležité úkoly jsou tady služby osobních asistentek. 

Každodenní povinnosti musí plnit každý podnikatel. Většinou tyto drobnosti znemožňují plně se soustředit na práci, která je mnohem důležitější, pro správný chod byznysu přímo klíčová. K řešení méně komplikovaných úloh se vyplatí využívat služby profesionálních osobních asistentek. Zda půjde o dlouhodobou spolupráci nebo jen jednorázové úkoly, je zcela na vás.

Výhody osobní asistentky

Investice do osobní asistentky umožní věnovat drahocenný čas vedení a expanzi firmy, budování značky a dalším důležitým činnostem. Delegování malých úkolů vytváří vetší prostor pro produktivitu. Vygenerované peníze tak jednoduše pokryjí náklady na pravou ruku manažerů.

Prvním úkolem osobní asistentky je péče o drobnosti, které jsou pro běžný chod kanceláře nezbytné. Postará se o dostatek barev a papírů v tiskárně, doplní kávu do kávovaru, pořídí občerstvení, zajde na poštu a pomůže se všemi nejen administrativními úkoly. Je potřeba poznamenat, že asistentky zvládají i náročnější úkony.

Mnoho společností poskytujících kancelářský servis včetně doplňkových služeb nabízí asistentské služby na profesionální úrovni. Asistentky jsou schopné bezproblémové komunikace v anglickém jazyce a taky zabezpečí služby v oblasti cenových nabídek či oslovovaní dodavatelů. Dlouhodobá spolupráce vede k odlehčení podnikatelům. Profesionální asistentky přesně vyhovují požadavkům a preferencím svého nadřízeného a zvládnou zařídit všechno od šálku kávy přes profesionální prezentaci firmy až po komunikaci se zahraničními dodavateli. Osobní asistentky jsou vybírané důkladně a většinou se klade důraz na jejich nadprůměrné organizační schopnosti a zvládání time managementu.

Bonus spolupráce s asistentkou tkví ve vytvoření většího prostoru pro balanc mezi pracovním a soukromým životem. Každý chce, aby jeho podnik prosperoval, ne však na úkor rodiny.

Služby asistentky je možno využít i jednorázově nebo čas od času. Pokud potřebujete pomocnou ruku s nepravidelnými i s pravidelnými povinnostmi, nabízíme vám služby našich profesionálně vyškolených osobních asistentek a vy se tak můžete věnovat svému byznysu.