Datum:

May 22, 2018

-
Autor:

OFFICE HOUSE

Získejte s.r.o. a sídlo v Praze zdarma při pronájmu kanceláře do konce dubna

Jste začínající podnikatel, nebo zvažujete založení další společnosti? Potřebujete kompletní stabilní zázemí?

Máme pro Vás ve spolupráci s partnerskou společností Flexi Office jedinečnou aprílovou nabídku.


Pronajměte si kancelář v Paláci Archa nebo na Bredovském dvoře do konce dubna a získejte
prvních 6 měsíců pronájmu za cenu pouhých 12 500 Kč.

K tomu Vám zdarma založíme s.r.o. a poskytneme sídlo na lukrativní adrese v Praze (Palác Archa nebo Bredovský dvůr).


Provedeme Vás celým procesem založení společnosti, připravíme smluvní dokumentaci, zajistíme notáře, případné živnosti i zápis do obchodního rejstříku. Nově založenou společnost poté budete moci ihned registrovat na jednom z našich lukrativních sídel v Praze.

Nabídka je omezená a platí pouze do konce dubna. Neváhejte tedy a využijte naši neodolatelnou nabídku, která Vám ulehčí start do Vašeho podnikání.

Více informací o nabízených lokalitách a kancelářích:

Kanceláře jsou vybaveny kancelářským nábytkem (na Vaše přání je možné kancelář dovybavit), IT technikou a jiným vybavením. Součástí našich business center je recepce, kuchyňka, asistenční služby (příjem pošty, vzkazů, obstarání návštěv, apod.), úklid kanceláře apod. K dispozici jsou zasedací místnosti, které můžete využít pro Vaše jednání s klienty.

Palác Archa

Palác Archa se nachází v moderním prostředí v blízkosti centra Prahy v ulici Na poříčí (hned vedle Florentina, a v blízkosti Masarykova nádraží) poblíž luxusních hotelů, vyhlášených restaurací, obchodních a sportovních center. Dochází tedy k ideálnímu spojení historického objektu s moderní kancelářskou budovou třídy A s vysoce reprezentativními prostory. V budově je možnost podzemního parkování a je zde výborná dopravní dostupnost (v blízkosti metro A, B i C a tramvajová zastávka přímo naproti budovy).

Moderní zařízená kancelář s výhledem v centru Prahy
Recepce Flexi Office na Bredovském dvore

Bredovský dvůr

Bredovský dvůr se nachází přímo v centru Prahy nedaleko Václavského náměstí a Hlavního nádraží. Objekt je plně zrekonstruován, a proto nabízí moderní a luxusní prostory. V budově je možnost podzemního parkování. V blízkosti je stanice metra A, B i C a tramvajová zastávka. Kanceláře Bredovský dvůr jsou velice oblíbené pro svou perfektní lokalitu a zbrusu nové kancelářské prostory.

 

Moderní kanceláře na Bredovském dvore

 

 

 

 

*Nabídka platí při podpisu smlouvy na 24 měsíců, uvedená cena je bez DPH.