Datum:

March 6, 2017

-
Autor:

OFFICE HOUSE

Ready made společnost vám usnadní vstup do podnikání

Česká republika patří dle hodnocení světové banky k zemím, kde založení nové společnosti trvá nejméně dva týdny. Řadíme se tím k nejméně rozvinutým státům světa, svázaných nadbytečnou byrokracií. Oproti tomu v západních zemích lze začít podnikat už za jeden den.

Způsobem, jak můžete své podnikání rozjet ještě dnes, je zakoupení už založené společnosti. Na trhu s firmami je dostatečně široká nabídka společnostní k odkupu od těch, kteří už v podnikání nechtějí pokračovat. U takových firem ale panuje nejistota, jestli nemají skryté závazky a dluhy.

Zakládání firmy
Zakládání společnosti

Ready made společnosti mají garanci bezdlužnosti

Začít podnikat můžete okamžitě i s úplně novou firmou, tzv. ready made společností. Ready made společnost je předzaložená společnost, která je zapsaná v obchodním rejstříku, má název, sídlo, jednatele a také plně splacený základní kapitál. Taková společnost je připravena k okamžitému převzetí. Ready made společnosti mají nulovou podnikatelskou historii, čímž získáváte jistotu, že na nich nejsou vázány žádné dluhy nebo negativní obchodní minulost. Při jejich převzetí získáte podepsanou garanci o čistotě společnosti od odvolaného jednatele. Dobrá bonita a historie vám pomohou i v případě jednání s bankou, kde získáte lepší pozici při žádosti o úvěr. Kromě časové úspory při zakládání společnosti nové, můžete ready made využít jako dceřinou společnost k vašemu současnému podnikání a vyvést si do ní firemní majetek.

Prodej firmy
Prodej společnosti

Naši specialisté vám poradí

Při nákupu nové ready made společnosti se obraťte na Spolecnostionline.cz, kde máme s tímto typem podnikání dlouholeté zkušenosti. Společnosti Online působí na trhu od roku 2001 a řadí se tak k zakladatelům tohoto oboru v Česku a na Slovensku. Vybrat si můžete ze společností s ručením omezeným, akciových společností nebo evropských společností (SE). Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Na osobní schůzce vám náš specialista doporučí přesně takový druh společnosti, jaký je pro váš typ podnikání nejvýhodnější.