Datum:

April 1, 2021

-
Autor:

OHAdmin

Sídlo od OFFICE HOUSE vs. virtuální sídlo

OFFICE HOUSE – Ovocný trh, Praha 1

Jednou ze služeb OFFICE HOUSE je i poskytování sídla společnosti – ať jde o již existující či nově zakládanou firmu, případně OSVČ. Všem klientům poskytujeme reprezentativní zázemí s komplexním administrativním servisem. Letité zkušenosti našich obchodních expertů z nás dělají tradičního partnera v tomto odvětví. Udržujeme nadstandardní vztahy s úřady a jsme vnímáni jako synonymum pro tuto službu na území České republiky.

V Česku a na Slovensku momentálně působí mnoho menších poskytovatelů firemních sídel, kteří vám nabídnou nižší cenu a při uzavírání kontraktu vám slíbí zázraky – jak tedy rozpoznat kvalitního poskytovatele reálného sídla firmy od toho nekvalitního a zabránit budoucím starostem?

V České republice se služba virtuálního sídla dostala do širšího povědomí po roce 2000, a to díky společnosti OFFICE HOUSE, která jako první začala poskytovat služby firemních sídel. Aktuálně naše společnost nabízejí služby v 16 business centrech v sedmi městech České republiky a na Slovensku.

Každé sídlo společnosti by mělo splňovat minimálně tato kritéria:

  • Reprezentativní prostory s vlastní recepcí včetně proškolených asistentek, které vám zprostředkují styk s veřejností, orgány státní správy a zajistí příjem, přeposílání, či scan veškeré doručené pošty
  • Možnost využití plně vybavených kanceláří a zasedacích místností
  • Řádné a viditelné označení společnosti je samozřejmostí
  • Možnost uložení firemního účetnictví v sídle společnosti
  • Možnost zřízení telefonní či faxové linky pro podporu kontaktnosti sídla
  • Právně-ekonomická podpora ze strany poskytovatele, případná správa datové schránky

S ohledem na fakt, že adresy našich sídel nejsou virtuální, tak i Finanční úřad k našim klientům přistupuje zcela odlišně.

V případě využití sídla od OFFICE HOUSE získáte maximální flexibilitu pro využívání kanceláří a zasedacích místností.

Pronájem kanceláří – vynikající řešení pro flexibilní podnikatele a společnosti. Poskytujeme kancelářské zázemí na profesionální úrovni, které nemusíte podepisovat s dlouhodobými závazky. Kanceláře jsou kompletně vybavené a připravené k okamžitému využití. Pronájem nabízíme už od 1 hodiny. Součástí našich služeb je kompletní administrativní podpora i možnost využívat rozsáhlého technického zázemí.

Pronájem zasedacích prostor – v sedmi městech ČR a Slovenska disponujeme několika desítkami zasedacích místností. V nabídce poskytujeme jak luxusní prostory pro účely diskrétních setkání, tak i velkokapacitní zasedací místnosti s možností realizace větších akcí. Naše prostory disponují kompletním technickým vybavením. Součástí našich služeb je kromě pronájmu zasedacích prostor i zabezpečení kompletního administrativního servisu, obsluhy a občerstvení. Každá z našich zasedacích místností nabízí variabilní uspořádání stolů a připojení k internetu.

Nemáte vhodnou nemovitost k umístění sídla Vaší společnosti? Kontaktujte nás na tel.: +420 226 091 226 nebo e-mailu: office@officehouse.cz.

Vybereme Vám vhodnou lokalitu, která bude splňovat Vaše požadavky.