Datum:

January 29, 2021

-
Autor:

OHAdmin

Proč využít zasedací místnosti od OFFICE HOUSE

Pronájem zasedacích místností

Office House disponuje několika desítkami zasedacích místností v šesti městech České republiky a ve dvou městech na Slovensku. Poskytuje luxusní prostory pro účely individuálních setkání, ale i zasedací místnosti pro větší počet osob pro potřeby pořádání rozsáhlejších akcí. Zasedací místnosti disponují kompletním technickým vybavením. Součástí služeb je vyjma pronájmu zasedacích prostor i zabezpečení kompletního administrativního servisu, obsluhy a občerstvení. Každá ze zasedacích místností nabízí rozmanité uspořádání stolů a přirozeně také připojení k internetu.

Sháníte narychlo reprezentativní místo na setkání s klientem?

Zejména v počátcích podnikání není jednoduché sehnat vlastní konferenční prostory. Většina start-upů si kvůli vysokým nákladům nemůže vlastní prostory dovolit. Bez vhodných prostor s vybavením se neobejdou ani běžné týmové porady. Vhodné prostory firmy často postrádají i pro různá školení nebo pro organizaci firemních večírků. Tyto akce však na druhou stranu nejsou tak časté, aby se vyplatilo platit za dlouhodobý pronájem nebo dokonce koupi takových prostor.

Zákaznická karta

Office House nabízí při větším odběru hodin tzv. zákaznickou kartu, která je nejvýhodnějším řešením pro zájemce o pronájem zasedacích místností. Zákaznická karta je platná jeden rok od zakoupení a je přenosná. Kartu lze využít a slevy uplatnit na všech pobočkách v České republice i na Slovensku.

Výhody pronájmu konferenčních prostor: nízká cena a žádné závazky

To, co je nepochybnou výhodou pronájmu konferenčních prostor, je nízká cena a nulové závazky. Nemusíte se nikde upisovat k dlouhodobému pronájmu a placení vysokých poplatků za prostor, který reálně nebudete využívat.

Jaké jsou další výhody pronájmu?

  • pronajatý prostor můžete využít jednorázově, nebo si ho předplatit na delší časový horizont
  • pokaždé si vyberete přesně takový prostor, který zrovna pro svoji firmu potřebujete
  • neplatíte nic za provoz, ani za spotřebované energie
  • je vám k dispozici veškeré vybavení včetně připojení k internetu
  • součástí pronájmu je často také administrativní servis a technická podpora

Díky velmi nízké ceně popularita krátkodobých pronájmů konferenčních prostor v celé České republice raketově roste. Neváhejte a využijte nabídku Office House i vy!

Hledáte vhodný prostor pro jednání, školení apod.? Kontaktujte nás na tel.: +420 226 091 226 nebo e-mailu: office@officehouse.cz.