Datum:

June 17, 2022

-
Autor:

OFFICE HOUSE

Bezpečnostní schránky

Z vlastní zkušenosti víme, jak důležité je mít cennosti, dokumenty a data stále uloženy na bezpečném místě a zároveň je mít vždy k dispozici. Proto Office House poskytuje pronájem bezpečnostních schránek fyzickým i právnickým osobám, prostřednictvím spolupráce s významným partnerem 24SAFE. 

Výhody bezpečnostních schránek firmy 24SAFE

  1. Otevřeno NONSTOP – klient může svoji schránku navštívit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. To samé platí pro klientské centrum.
  2. Robotický anonymní systém – systém SafeStore Auto od společnosti GUNNEBO je plně automatizován a je v něm pouze uložena informace o tom, jaká schránka náleží klientovi.
  3. Třída bezpečnosti X (10) – bezpečnostní schránky jsou chráněny systémem na úrovni zabezpečení trezorů centrálních bank. Díky automatizaci jsou dveře od trezorové místnosti neustále uzavřeny.
  4. Pojištění obsahu – pojištění Allrisk s pojistnou hodnotou 500 000 000 Kč a garantovaným krytím každé jednotlivé schránky do 300 000 Kč.
  5. 100% diskrétnost – místnosti s výdejními terminály jsou bez kamer. Inteligentní a samoobslužný systém nevyžaduje žádnou asistenci. 
  6. Skener otisku prstů – přístup lze rozšířit o otisk prstu, který je systémem převeden do unikátního číselného kódu.
  7. Rychlý přístup – 6 výdejních míst s terminály, nečekáte déle než 5 minut.
  8. Ochrana před živly – trezorové místnosti jsou voděodolné, ohnivzdorné, se stabilní vlhkostí a pokojovou teplotou. Disponují protipožárním systémem vyhodnocujícím molekuly vzduchu.

Pouze klient rozhoduje o počtu registrovaných osob, které budou mít dispoziční práva k bezpečnostním schránkám. Prostřednictvím notifikačních SMS má klient vždy přehled o pohybu osob v bezpečnostních sejfech. Budova 24SAFE se nachází v Praze 1, v ulici Na Poříčí 1071/17.

Pakliže byste se rádi dozvěděli více informací o bezpečnostních schránkách, neváhejte nás kontaktovat, osobně vám sdělíme podrobnosti.