Datum:

April 26, 2021

-
Autor:

OFFICE HOUSE

Variabilita rozložení míst v zasedací místnosti

Variabilita rozložení míst v zasedací místnosti

Flexi Office nabízí pronájem reprezentativních a plně zařízených kancelářízasedacích místností a excelentní podnikatelský servis. Nabídka zasedacích místností je obrovská a variabilní. Pro každý typ schůzky tak snadno najdete přesně to, co potřebujete.

Od zasedaček můžete očekávat:

Kapacita místnosti dle výběru:4-30 míst k sezení
Běžné vybavení:dataprojektor + plátno, notebook, flipchart, internetové připojení, občerstvení, copy centrum, recepce, parking, LED televize
Využití místnosti dle typu:prezentace, porady, konzultace, obchodní jednání, školení, workshop, valná hromada
Možnost parkování:většinou přímo v budově

Typy zasedacích místností

Vyberte si místnost podle vašich kritérií, přesně pro požadované účely. Přichystáme vám libovolné uspořádání stolů a židlí. V nabídce jsou následující zasedací místnosti:

Paříž

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Tato reprezentativní a moderní zasedací místnost je dominantou business centra Bredovský dvůr. Díky své pozici má výhodu, že je v komfortní blízkosti recepce a zásluhou otevíratelných oken přináší dostatek denního světla v místnosti. Patří právem mezi nejoblíbenější.

Řím

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Výhodou této zasedací místnosti je její blízkost k lobby a odpočinkové zóně. Proto je nejčastěji využívána na uskutečňování pohovorů či jiných individuálních schůzek, kdy je možné, že návštěvy bude potřeba na chvíli před schůzkou usadit mimo zasedačku.

Sydney

Kapacita místnosti: 20-25 míst k sezení.
Prostorná a velice reprezentativní Sydney je vhodná obzvláště pro pořádání větších školení či workshopů, prezentací či jiných vzdělávacích kurzů. Dle přání klienta lze přizpůsobit dispoziční řešení, např. školní sezení, divadlo, U-shape sezení či rozmístit několik samostatných stolů pro skupiny.

Praha

Kapacita místnosti: 10-14 míst k sezení.
Další moderní a velice reprezentativní zasedací místnost Praha je skvělým místem pro board meeting či kick-off meeting. Tato zasedačka je vybavena protihlukovými panely, takže budete mít jistotu naprostého soukromí při Vašem privátním jednání.

New York | Londýn

Kapacita místnosti: 4 místa k sezení.
Některé situace vyžadují více soukromé prostředí a není vhodné je provádět ve velkých prostorách. Zasedačky pro 4 osoby se nazývají New York a Londýn. Díky jedné prosklené stěně místnosti navíc působí velice vzdušně. Využívají se zejména pro osobní pohovory, podpisy smluv či osobní jednání s obchodním partnerem.

Dvořák

Kapacita místnosti: 8-10 míst k sezení.
Tato moderní, reprezentativní a dostatečně prostorná zasedací místnost je vhodná zejména pro standardní jednání, ale i interní porady nebo workshopy. Dispozičně odpovídá současným moderním trendům kancelářských prostor a poskytuje i nadstandardní technické vybavení.

Smetana

Kapacita místnosti: 4-6 míst k sezení.
Smetana poskytuje nadstandardní komfort všem zúčastněným. Nachází se v dobře situované lokalitě Prahy 1 a stejně jako ostatní zasedačky nabízí plné technické a administrativní zázemí.

Amadeus

Kapacita místnosti: 10-12 míst k sezení.
Tato nově zrekonstruovaná místnost v gotickém stylu vám zajistí vysoce reprezentativní prostředí vhodné nejen pro klasické jednání, ale také pro další obchodní události, oslavu úspěšného obchodu či neformální setkání s obchodními partnery.

Brusel

Kapacita místnosti: 6-8 míst k sezení.
Díky svému dispozičnímu řešení a velikostí je vhodná pro běžná jednání a nabízí klidné a nerušené prostředí v prestižní vilové čtvrti nedaleko metra Budějovická.

Burian

Kapacita místnosti: 8 míst k sezení.
Burian je ideální pro menší jednání s Vašimi klienty. Moderní a pohodlné kožené židle společně s masivním dřevěným stolem podtrhují eleganci a vytříbenost.

Věříme, že v naší široké nabídce naleznete perfektní zasedací místnost pro Vaše firemní setkání či jiné akce. Budeme se na Vás těšit!

Potřebujete zasedací místnost?

Rezervovat