Plzeň

Pronájem zasedacích místností

Hledáte zasedací místnost v Plzni? Už nemusíte. OFFICE HOUSE nabízí své služby i v této lokalitě. Naše prostory mají kompletní technické vybavení, součástí našich služeb je kromě pronájmu zasedačky i zabezpečení kompletního administrativního servisu, obsluhy a občerstvení.

Žádné výsledky

Neco se pokazilo

Zasedací místnosti

 

OFFICE HOUSE disponuje několika desítkami zasedacích místností v několika městech České a Slovenské republiky. Poskytujeme luxusní prostory pro účely individuálních setkání, ale i zasedačky pro větší počet osob pro potřeby pořádání rozsáhlejších akcí. Zasedací místnosti disponují kompletním technickým vybavením. Součástí služeb je vyjma pronájmu zasedacích prostor i zabezpečení kompletního administrativního servisu, obsluhy a občerstvení. Každá z místností nabízí rozmanité uspořádání stolů a přirozeně také připojení k internetu. Při větším odběru hodin můžete využít tzv. zákaznickou kartu  a získat až 40% slevu na pronájem zasedací místnosti. která je nejvýhodnějším řešením pro zájemce o pronájem. Kartu lze využít a slevy uplatnit na všech pobočkách v České republice i na Slovensku.

img

Výhody pronájmu zasedacích místností: nízká cena a žádné závazky

 

To, co je nepochybnou výhodou pronájmu konferenčních prostor, je nízká cena a nulové závazky. Nemusíte se nikde upisovat k dlouhodobému pronájmu a placení vysokých poplatků za prostory, které reálně nebudete využívat. A jaké jsou další výhody pronájmu konferenčních místností?

 

1) pronajatý prostor můžete využít jednorázově, nebo si ho předplatit na delší časový horizont,

2) pokaždé si vyberete přesně takové prostory, které zrovna pro svou firmu potřebujete,

3) neplatíte nic za provoz ani za spotřebované energie,

4) je vám připraveno k dispozici veškeré vybavení včetně připojení na internet,

5) součástí pronájmu je často také administrativní servis a technická podpora.

img