Bratislava

Pronájem sídla firmy

Hledáte reprezentativní sídlo společnosti na Slovensku. OFFICE HOUSE nabízí 2 lokality v Bratislavě, které jsou vhodné jako sídlo společnosti. Pronájem sídla v Bratislavě je vhodné jak pro existující, tak i nově zakládanou firmu nebo OSVČ. Nabízíme zázemí s komplexním administrativním servisem. Sídlo firmy můžete získat jednoduše a rychle. Stačí si vybrat jedno z našich business center a preferované služby.

Žádné výsledky

Neco se pokazilo

Komplexní služby OFFICE HOUSE:

 

V rámci poskytnutí sídla firmy můžete využít i další nadstandardní služby, které ulehčí vašemu podnikání a dodají mu na efektivitě. Náš vyškolený personál se vám například může postarat o správu a vyřizování poštovních zásilek. Zajistíme vám telefonní a faxové služby. Vaše sídlo společnosti viditelně označíme vaši obchodní značkou. Postaráme se vám o veškerou komunikaci s úřady a veřejností nebo správu datové schránky. Nabídneme vám své profesionálně vyškolené osobní asistentky, které vám zajistí komplexní administrativní servis. Můžete kdykoli využít naše zasedací nebo konferenční místnosti v kterémkoli našem business centru nebo si rovnou můžete pronajmout některou z našich plně vybavených kanceláří, na jak dlouho chcete. My nejsme pouhým poskytovatelem virtuálního sídla. Pro své klienty jsme stabilním partnerem, který staví na profesionalitě, zodpovědnosti a komplexnosti služeb.

img

Prestižní adresa a skvělá dostupnost

 

V naší nabídce pronájmu sídel máme lukrativní adresy, u kterých garantujeme kvalitu na nejvyšší úrovni za rozumnou cenu. Službu poskytnutí sídla nabízíme ve velkých městech, navíc v lokalitách a nemovitostech, které svou kvalitou výrazně převyšují veškeré ostatní lokality. V naší nabídce máme například luxusní business centra v  samotném centru Prahy nebo moderně zrekonstruované vily, které fungují jako business centra v prestižních lokalitách v Česku a na Slovensku. Všechny námi nabízená business centra, která je možné využít jako sídlo firmy, nabízí skvělou dostupnost. V případě obchodní schůzky nebo návštěvy jsou adresy snadno dosažitelné buď prostředky místní městské hromadné dopravy, případně vlastními prostředky. U všech adres nabízených jako sídlo společnosti dokážeme zajistit pronájem zasedací místnosti a možnost parkování přímo v areálu budovy nebo okolí.

img