Ostrava

Business centra

Podnikáte v Ostravě? OFFICE HOUSE své služby nabízí v Ostravě a v mnoha dalších lokalitách v Česku a na Slovensku. V našich business centrech můžete využít zasedací místnosti, kanceláře, virtuální sídlo s poštovní službou atd. Využívejte naše služby tam, kam Vás podnikání zavede.

Žádné výsledky

Neco se pokazilo

Využívejte naše služby tam, kam Vás podnikání zavede.

 

V naší nabídce naleznete pouze reprezentativní business centra v nejlepších lokalitách v Praze a dalších městech České a Slovenské republiky. Naše prostory se nachází v nejvyhledávanějších kancelářských a obchodních lokalitách. Našim klientům tím zajišťujeme nejenom prestižní adresu, perfektní dopravní dostupnost, ale i možnost být nablízku svým klientům a obchodním partnerům. Naše business centra mají možnost parkování komfortně přímo v budově anebo v blízké vzdálenosti.

 

img

Klademe důraz na reprezentativnost prostor – protože víme, že je důležitá při budování si dobré image společnosti. Naše business centra disponují vlastní recepcí, kde se o návštěvy a hovory starají vyškolené asistentky. V business centru je dále lobby pro uvítání návštěv a klientů, kde najdete denní tisk či aktuální zpravodajské centrum. V téměř každém business centru jsou reprezentativní konferenční prostory různých velikostí, vybavené prezentační technikou (dataprojektor, LED TV, flipchart) a možnost umístění sídla společnosti.

img