Korporátni služby

Změny ve společnosti

Ušetřete čas spojený se studiem procesů souvisejících se zajištěním Vámi požadovaných změn a nechte vše na nás.

Změny v s.r.o.

 

O zásadních změnách v s.r.o. zpravidla rozhoduje valná hromada nebo společník, případně všichni společníci. V případě, že podobná změna vyžaduje také úpravu zakladatelské listiny nebo společenské smlouvy, musíte počítat také s notářským zápisem.

 

Mezi nejčastější změny ve společnosti patří:

  • Změna sídla v rámci města
  • Změna názvu firmy
  • Změna jednatele/člena dozorčí rady/člena představenstva
  • Změna společníka/ převod podílu či akcí
  • Rozšíření nebo zúžení předmětu podnikání
  • Zvýšení či snížení základního kapitálu
  • Zrušení společnosti
  • Jiné změny zakladatelského právního jednání

 

Jakmile orgán společnosti o změně rozhodne a dojde k vyhotovení zápisu, je nezbytné podat návrh na zápis změny do obchodního rejstříku k příslušnému rejstříkovému soudu. Takový zápis za vás může provést i notář prakticky hned po sepsání.
U některých změn, jako je např. změna sídla společnosti, je nutné současně počítat s oznámením změny na živnostenském a finančním úřadu, případně v dalších institucích.

 

Pokud nechcete vyřizováním změn ve své společnosti ztrácet čas, hoďte starosti za hlavu a nechte to celé na nás. V Office House pracujeme efektivně a obratem za vás všechny změny vyřídíme.

img img

Nabídka našich služeb

img

Virtuální sídlo

Reprezentativní virtuální sídla v Česku a na Slovensku. Jedinečná adresa s nadstandardním servisem. Zvyšte svou prestiž nejen v očích svých klientů.

img

Kanceláře

Servisované kanceláře, tzv. FLEXI OFFICE, v Česku a na Slovensku. Pronajměte si plně vybavenou kancelář a neztrácejte čas jejím zařizováním. Flexibilní řešení pro tým i jednotlivce.

img

Zasedací místnosti

Reprezentativní prostory pro účely diskrétních setkání i velkokapacitní zasedací místnosti s možností realizace větších akcí v Česku i na Slovensku.

img

Ready-made společnosti

Založené společnosti všech právních forem bez jakékoliv aktivity a plně splaceným základním kapitálem. Začněte podnikat ještě dnes a bez starostí.

img

Založení společnosti na klíč

Založíme Vám společnost jakékoliv právní formy (s.r.o., a.s., SE atd.) na míru přesně dle Vašich požadavků. S našim expresním zápisem podnikáte do 3 dnů.

img

Korporátní služby

Komplexní korporátní služby. Zajistíme změny ve vaší společnosti, zápis skutečného majitele do ESM a mnoho dalších individuálních požadavků.

Kontakt

Ozvite sa nám

icon
Adresa

Na Poříčí 1047/26 110 00 Praha 1

Nezávazná poptávka

Napište nám a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.